سوالات متداول

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
 

دوست دارم از آرکا پترو تاک خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم

پاسخ: علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت آرکا ‍پترو تاک دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت آرکا پترو تاک با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.


برای انتخاب و خرید کالا در سایت نیاز به مشاوره دارم، راهی وجود دارد که در تصمیم‏ گیری به من کمک کند

پاسخ: کارشناسان بخش تولید محتوای آرکا پترو تاک تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت موجود، کافی و روشن باشد. شما راه‌‏های مختلفی برای کسب اطلاعات تکمیلی و تخصصی محصولات در آرکا پترو تاک دارید. می‌‏توانید از ابزارهای ایجاد شده برای این منظور از قبیل مقایسه پهلو به پهلو، مطالعه نقد و بررسی و نقاط و قوت و ضعف محصول، ویدئوهای آموزشی، و جدول اطلاعات فنی کالاها استفاده کنید. همچنین آرکاپترو تاک  نقدها و نظرهای کاربران را با دیدگاه بی‏طرفانه در سایت نمایش می‏‌دهد که مطالعه آنها می‏‌تواند در انتخاب کالا به شما کمک کند.


می‌‏توانم سفارشم را ابطال کنم یا تغییر بدهم

پاسخ:  تا پیش از تایید نهایی سفارش و کلیک روی آیکون اتمام خرید یا پرداخت نهایی شما می‌توانید سفارش را از سبد خرید خود حذف و یا اصلاح کنید.

پس از تایید نهایی سفارش و اتمام خرید و در مرحله پرداخت و ثبت خرید، شما در سایت  قادر به حذف و تغییر سفارش نیستید. اما می توانید در اسرع وقت و در ساعت اداری با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۶۶۵۶ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.


می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم

پاسخ:  بله، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند. اما چنانچه به هر دلیلی مایل به خرید اینترنتی نبودید، می توانید در ساعات اداری با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۶۶۵۶ تماس حاصل فرمایید.


ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد

پاسخ:  گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا ۷۲ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.


به ما ایمیل بفرستید

    آدرس شرکت : تهران خیابان شریعتی نرسیده به سه راه طالقانی ساختمان ۱۸۳ طبقه دوم واحد ۵

    تلفن شرکت: ۰۲۱۷۷۶۵۸۰۷۲  – 02177658097

    شماره تماس : ۰۹۱۲۸۰۴۶۶۵۶ – ۰۹۰۳۵۵۵۵۷۹۵

    ایمیل:                  sales@arkapetrotak.ir                               info@arkapetrotak.ir

    با تشکر از حسن انتخاب شما